Skip to main content

අපි ඔබේ අවශ්‍යතා තේරුම් ගෙන, ඔබේ මුදල් ඔබේ ආකාරයෙන් ආයෝජනය කිරීමට, ඔබේ මුදල් කළමනාකරණය කිරීමට පහසු ක්‍රමයක් ලබා දෙන්නෙමු. අදම නැවුම් යෙදුම බාගන්න, එවිට ඔබට මුල් තැන දීමට මුල්‍ය ඔබට දැනෙනු ඇත. ඔබේ සැබෑ කාඩ්පත් කාඩ්පත් ප්‍රමාණය ඇතුළත් කර නැත, කල් ඉකුත් වේසහ CVV සහ ඔබගේම කාඩ්පත් තොරතුරු මෘදුකාංගයේ ආරක්ෂිතව ආචය කිරීමට උත්සාහ කරන්න. ඔබ ණය ඉවත් කළත්, ඔබේ තොරතුරු තවමත් ආරක්ෂිතයි. එසේම, Vivi Gambling enterprise’s on the internet blackjack බහුකාර්යතාව සඳහා ඉන්දියානු වෘත්තිකයින්ගෙන් එකකි. අනෙකුත් සෑම කැසිනෝ ක්‍රීඩා හා සසඳන විට ඵලදායි වීමේ සම්භාවිතාව වැඩි දියුණු කිරීම සඳහා පහසු රෙගුලාසි ඇති, විනෝදජනක නමුත් ඉගෙනීමට පහසු කාර්යයක් සඳහා ක්‍රීඩාව ප්‍රසිද්ධය.

vivi bet prediction

ඔබගේ බැංකු ගිණුම ද වහාම අත්හිටුවා ඇති අතර ඔබට ආරක්‍ෂක තාක්‍ෂණය පිළිබඳ සපයා ඇති සලකුණු මාලාවක් ඇති (ඇඟිලි සලකුණු, මුහුණු හඳුනාගැනීම, වැනි.) ඇති Stunning මෘදුකාංගය තුළ ශීත කළ හැක.ඔබට ඕනෑම සාමාජිකත්වය පිළිබඳ දැනුම්දීම් ලැබෙනු ඇත, ඔබට මූල්‍ය කටයුතු පිළිබඳ සම්පූර්ණ ලිවීමක් සහ ඔබේ සාමාජිකත්වයෙන් ඉවත් වේ. ඔබේ Brilliant සාමාජිකත්වය භාවිතා කරමින් cryptocurrency හි ආයෝජනය කිරීම සැබවින්ම නැවත කොමිස් මුදලක් – ආරම්භ කිරීමට අවම මූල්‍ය ප්‍රමාණය ශුන්‍ය වන බැවින් එය සියයට 100ක් නොමිලේ. එබැවින්, නවතම cryptocurrency විප්ලවය මග හැරීම ගැන ඔබටම කනස්සල්ලක් ඇති විට, Vivid යනු ඔබ ඔබේ crypto පයි කැබැල්ලක් සාදා ඇති බවට සහතික කර ගැනීම සඳහා විශිෂ්ට සේවාවකි. පුද්ගලයන්ගේ ප්‍රධාන කාර්යයන්ට ආසන්නව, ක්‍රිප්ටෝ මුදල් හෝ වෙනත් ඕනෑම නව වෙළඳ වර්ගවලට අදාළ මුල්‍ය ලක්ෂණ වලින් නව සැරිසරන්න, එවැනි වෙනස් කිරීමේ-වෙළඳාම කරන ලද මුදල් (ETFs), පස මත තැබීම, එයින් අදහස් කරන්නේ විචිත්‍රවත් මෙන්ම සකස් කළ දෙයක් උත්සාහ කරන්න. තට්ටු කිරීමට. මිතුරන් සහ ඔබ පවුලේ අය සිටින ඕනෑම පසුම්බියක් බෙදා ගන්න.

  • එක් විසන්ධි වීමක් සිදු වූයේ අවබෝධය අනුව පමණක් නොව, ඔබේ සමස්ත ආර්ථික ජීවිතය වඩාත් සාම්ප්‍රදායික වේදිකාවල පිහිටා තිබේ නම්, නවතම සේවාවන් වෙත පිවිසීමේ ඉඟි අනුව ය.
  • අපි සැවොම ඔබේ අවශ්‍යතා දන්නා අතර, ඔබේ බැංකු ගිණුම ඔබේ මාර්ගය මිලදී ගැනීම සඳහා ඔබේ මුදල් සමඟ ගනුදෙනු කිරීමට වඩා හොඳ ක්‍රමයක් ඔබට පිරිනමන්නෙමු.
  • ඔබගේ මුල්‍ය ජර්මානු Put Make sure Scheme (DGS) යටතේ € සියයක්,100000 ක් දක්වා ආරක්ෂිත වේ.

අපගේ පරමාර්ථය සෑම විටම ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන්ගේ ප්‍රමිතීන් අභිබවා යාමට ගොඩනගා ඇති ශක්තිමත් මූලධර්මවල පදනමක් තුළ සුරක්ෂිත වූ අසමාන ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හැඟීමක් ලබා දීමයි. VIVI සූදු ව්‍යවසායයේ ඔබේ එවැනි අංශවලට, භාවිත පොත් සහ ජනතාව විසින් අසන අසත්‍ය ප්‍රශ්නවලට පිළිතුරු සමඟින් අපගේම මතයම උසස් විශේෂඥතාවක් ද සපයයි. කෙසේ වෙතත්, ඔබ අධික ඩොලර් ආශ්‍රිතයෙකු වන විට, මෙය සැබවින්ම වටින්නේ Vivid Simple ගිණුම විස්තර කිරීම පමණක් ඔබට මාසිකව සියයට 100ක නොමිලේ මුදල් බෙදාහැරීම් ඇතුළත €200ක් (Vibrant Best ගිණුමට මසකට € දහසක්) ලබා දෙනු ඇත. ඔබ එය ඉක්මවා ගිය පසු, ඔබේ මුදල් ආපසු ගැනීම් සඳහා ඔබට සියයට 3ක ගාස්තුවක් ගෙවනු ඇත. එය මූලික පදනමක් නොවේ, නමුත් ජර්මනිය තරමක් මුදල්-දැඩි ජාතියක් බව ප්‍රතික්ෂේප කළ නොහැකි කාරණය නිසා මතක තබා ගත යුතු දෙයක්.ඔබේ විවිඩ් ගිණුමේ, ඔබට ඉතා-මනි මල්ල ඇත, එමඟින් ඔබේ මුදල් සියයට 15ක 100ක නොමිලේ සැන්ඩ්විච් පැතිකඩට ඔවුන්ගේ තනි IBAN සමඟ බෙදා ගැනීමට ඉඩ සලසයි.

අදෘශ්‍යමාන ගාස්තු නැත.ණය පරීක්ෂා කිරීම් නැත.බාධක නැත.

සෑම ණය දෙන්නෙකුගේම අනිවාර්ය හැකියාවක් ආරක්ෂාව සඳහා එහි ප්‍රවේශය උත්සාහ කරයි. ඔබේ මුදල් සුරක්ෂිතව බලා ගැනීම සම්බන්ධයෙන්, Vibrant ප්‍රජා නිර්දේශ සහිත වේගය ඉතිරිව ඇති බව පෙනේ – ඊට අමතරව ඇතැම් ආරක්ෂක විශේෂාංග සම්බන්ධයෙන්ද ඉදිරියට යයි. Vibrant’s Money Pockets වෙතින් බැහැරව ඇති ඉතා විශිෂ්ට අංගයක් නම්, ඔබට වෙනත් විවිධ සැන්ඩ්විච්-ගිණුම් සඳහා උපකාර කිරීමට අමතර මුදල් ඇතුළත් කළ හැකි අතර, එය ඔබගේ බැංකු ගිණුම වෙහෙසකින් තොරව ඔබගේ බහු-මුදල් ගිණුමක් බවට පරිවර්තනය කරයි. Vivid Simple සැලසුම මඟින් ඔබට වෙනත් මුදල් වර්ග 40ක් තුළ ඔබේ මුදල් ඉතිරි කර ගැනීමට හැකි වන අතර, නැවුම් Vivid Primary ගිණුම විශ්මය ජනක මුදල් වර්ග 107ක් පිරිනමයි.හැඳින්වීම Vibrant සඳහා ඔවුන්ගේ ඉල්ලුම වැඩි කිරීමට වඩා බොහෝ සෙයින් වැඩි නම්, 2වන තාර්කික පියවර වන්නේ නවතම, ප්‍රියජනක පවුල් ඉතුරුම්වල විශේෂාංග කිහිපයක් පිළිබඳ දළ විශ්ලේෂණයක් ලබා ගැනීමයි.

“මම දිනැති සිට විශාල වළක් දුටුවෙමි, ඔබ අලුත් දේවල් කරනු ඇත, එබැවින් මෙම ගෝල දෙක අතර ඡේදනය වන නිෂ්පාදනවල පැතිකඩ භාවිතය සැපයීම සඳහා දීප්තිමත් යෙදුමක් සිදු කිරීමට අපි අවස්ථාවක් දුටුවෙමු,” Iamanov ඔබට පැවසීය. නවතම මුදල් Vivd € මිලියන 775 (දැන් පවතින ගාස්තු අනුව මිලියන 886) ලෙස විශ්වාස කරයි. බොහෝ රාමුවක් සඳහා, මෙය සංවිධානයේ තක්සේරුව මෙන් දෙගුණයක් විය හැකිය (යුරෝ මිලියන 360), මෙම අතීතය 2021 අප්‍රේල් මාසයේදී හොඳ € මිලියන හැටක් වටයක් එකතු කළේ නම්, එම කාල සීමාව සඳහා වැඩි දියුණු කළ හතර-ෆ්ලෙක්ස් සමඟ නියෝජිත අඩි, සහ එහි ආදායම 25 ගුණයක් බවට පත් වූ බව සමාගම ඔබට පැවසීය. Vivid ඔවුන්ගේ වැඩසටහනට මාරු කළ ප්‍රමාණය හෝ මිලදී ගැනීමේ මුදල් පිළිබඳ එක් තොරතුරක් නොපෙන්වයි, නමුත් Vivid හි සම-නිර්මාතෘ Alexander Emeshev ඔබට පැවසුවේ මෙම වාරය අවසන් වීම නිසා පරිශීලකයින් මිලියනයක් පැමිණීම ඉලක්කය බව ය.

තරමක් දුරට, Vivid විසින් සෑම ගිණුමක් සමඟම ගාස්තු රහිත, අමතර ආරක්ෂිත වීසා ඩෙබිට් කාඩ්පතක් ද පිරිනමයි.Vibrant කාඩ්පත් වලට පුද්ගලික දත්ත නොමැත – කාඩ්පත් අංකය ශුන්‍ය, කල් ඉකුත්වීමක් නැත, CVV ආරක්ෂණ මුරපදය ශුන්‍ය වේ, නිසැකවම nada. මෙම සියලු විස්තර නැවුම් යෙදුමේ ඇත, ඔබට ණය අහිමි වුවහොත් ඔබේ ගිණුම සම්පූර්ණයෙන්ම ආරක්ෂා කිරීමට උත්සාහ කරන්න.

  • ඕනෑම බැංකුවක අනිවාර්ය අංගයක් වන්නේ එහි ආරක්ෂාව සඳහා වන ප්‍රවේශයයි.
  • 2021 ඇතුළත, VIVI හි සහතික කළ වෙබ් අඩවිය ඔන්ලයින් කැසිනෝ ලෝකයේ වෙනස් දිනයක් සහ වයසක් සලකුණු කරමින් මංගල දර්ශනය විය.
  • Vibrant සාමාජිකත්වය, ණය, Apple Shell out වෙතින් කෙලින්ම කොටස් තෝරන්නහෝ Google Pay.
  • Brilliant යනු වෙළඳපල කර්මාන්තයේ වඩාත්ම ප්‍රගතිශීලී මූල්‍ය හැකියාවන්ගෙන් එකකි.

සොලාරිස් එස්ඊෆෙඩරල් මූල්‍ය අධීක්ෂණ විශේෂඥ (BaFin) නිසා බලයලත් සහ අධීක්‍ෂණය කරන ලද පූර්ණ පාලිත බටහිර යුරෝපීය බැංකුවකි. සොලාරිස් එස්ඊ ඇත්ත වශයෙන්ම ග්‍රාහකත්වය ලත් සම්පුර්ණයෙන්ම පාලනය වන යුරෝපීය බැංකුවක් වන අතර ඔබට ෆෙඩරල් මූල්‍ය අධීක්ෂණ විශේෂඥ (BaFin) විසින් නැරඹිය හැක. Evolut සන්නාම නාමය යටතේ, Nevadin Restricted නව ගාස්තු ප්‍රොසෙසර චිපය ලෙස ක්‍රියා කරයි, සහ ඔබට Evolut Entertaining N.V. නියමයන් සහ කොන්දේසි තුළ දක්වා ඇති බැවින් නව පරිශීලකයා ලෙස සේවය කළ හැක.

ඔබට සියලුම ගිණුම් ලක්ෂ්‍යවල දැනුම්දීම් සොයා ගත හැකි අතර ඔබ ඇඟිලි සලකුණ භාවිතා කිරීමට හෝ හඳුනාගැනීමෙන් ගනුදෙනු කිරීමට තෝරා ගනු ඇත, එවිට ඔබට සාමාජිකත්වයට පුරනය විය හැක. ඔබගේ සියලු ගෙවීම් සැලකිල්ලට ගෙන ඔබට අවශ්‍යතා ඉතිරි කර ගත හැකි විශිෂ්ට liviSave එකක් විවෘත කරන්න. මූල්‍ය පද්ධතිවලින් වයස්ගතව බියට පත් වූ පුද්ගලයින් සඳහා සහ ඔබ ඉහළ ලාභ වෙනස් කරනු ඇත, එවිට Vivid සාමාන්‍යයෙන් කර්මාන්තයේ වඩාත්ම වැදගත් ව්‍යාපාර ගණනාවකට අමතරව විශිෂ්ට පුද්ගලික මුදල් පැතිකඩක් ශක්තිමත් කිරීම ආරම්භ කිරීමට හොඳ ස්ථානයකි. මුදල් ආපසු ගැනීමේ අවස්ථා වලට අමතරව, Brilliant හවුල් හුවමාරුවක් ද වන අතර ඔබට යෙදුමේ ආයෝජන හැකියාවන් ලබා ගත හැකිය.

අපගේ අති නවීන නවාතැන් තාක්ෂණය මෙහි ඇති බැවින් ඔබට ඔබව ආරක්ෂා කළ හැක. ඔබේ ණය සහ ඔබට සාමාජිකත්වය ඇත්ත වශයෙන්ම ඇඟිලි සලකුණු, මුහුණු හඳුනාගැනීම ඇතුළත් කර ඇති අතර ඔබ PIN-කේතය කරනු ඇත. ඔබගේ නෑදෑයන් සහ මිතුරන් සමඟ ඕනෑම සාක්කුවක් ප්‍රදර්ශනය කරන්න. ඉක්මන් විද්‍යුත් තැපැල් ලිපින දැනුම්දීමක් ඇතිව ඔබගේ ගිණුම කළමනාකරණය කිරීම පහසු වන අතර එය ඔබට ගිණුම් තත්ත්වයෙන් පැවසීමට සලස්වන අතර ඔබට ගනුදෙනු ක්‍රියාකාරකම් කළ හැක.

ඔබට ඔවුන්ගේ ණය අහිමි වුවද, ඔබේ තොරතුරු සුරක්ෂිතව පවතී. යමක් වේගයෙන් සහ ආරක්ෂිතව ආවරණය කිරීමට ඩිජිටල් උපකරණ සමඟ සෙල්ලම් කරන්න. ඔබගේ ඩිජිටල් මුදල් පසුම්බියට, කොමිස් සේවා නොඑසේ නම් සබැඳි ගිණුමට ඔබගේ ගිණුම් යෝජනා ටයිප් කරන්න. ඔබේ කොමිස් මුදල ඔබේම ණය ඇතුළත් කිරීම හෝ පරිශීලක නාමය සහ මුරපද අඛණ්ඩව ඇතුළත් කිරීමකින් තොරව ඉලෙක්ට්‍රොනිකව ස්ථාපිත කර ඇත. මෙම ජංගම යෙදුම සමඟින් ඔබට ඕනෑම තැනක සියයට 100ක් නොමිලේ ඔබේම අයකිරීම් කාඩ්පත් සාමාජිකත්වයට නිසි ලෙස ප්‍රවේශ විය හැක.

ViViPay Wallet

ඔබගේම අනුබද්ධ හැඳුනුම්පත, කේතය, අත් හතර https://vivibet-uz.com/si/ ේ මුර කේතය සහ ඔබට/හෝ සම්බන්ධතා හැඳුනුම්පත පිළිබඳ සියලු ගිණුම් තොරතුරු ඇත්ත වශයෙන්ම වසා ඇත. ඔබේ වත්කම් ලන්දේසි ගැනුම්කරු බේරුම්කරණ සැලැස්ම තුළ ආරක්ෂිතයි€ 20,100 තරම්. අපගේ සියලුම සංකීර්ණ නවාතැන් තාක්ෂණය ඔබව ආරක්ෂා කිරීමට මෙහි ඇත. ඔවුන්ගේ ණය සහ ඔබට සාමාජිකත්වය ඇඟිලි සලකුණු මගින් ආරක්ෂා කර ඇත, හඳුනා ගැනීම සමඟ ගනුදෙනු කිරීම සහ ඔබට PIN-මුරපද කළ හැක.ගැලපීම් මත පදනම් වූ වෙළඳ දැන්වීම් සඳහා තවත් සම්පත්, වෙබ් හැසිරීම් අලෙවිකරණ රහස්‍යතා ක්‍රම පිළිබඳව, එක්සත් ජනපදයෙන් පිටත බැංකුවට අදහස් දක්වන්න, අන්තර්ජාලයේ රහස්‍යභාවය නිරීක්ෂණය කරන්න සහ ඔබට අපගේ සබැඳි පෞද්ගලිකත්වය නිතර අසන ප්‍රශ්න ඇසීමට හැකිය.

ගෙවීම් මතක් කිරීම්, නවතම ශේෂයන්, ප්‍රතිශත තත්ත්වය සහ තවත් දේ ලබා ගැනීමට ඇඟවීම් ලබා ගන්න. ඔබට වාරික වශයෙන් ගෙවිය හැකි අතර කලින් මුදල් සන්තක කර ගැනීම සඳහා අමතර කොමිස් මුදලක් නොමැතිව ඔබට ඕනෑම වේලාවක නැවත ණයට ගත හැකිය. එසේ නොමැතිනම් ඔබේ ඒකකයට ගැලපෙන මෘදුකාංගයක් සොයා ගන්න, සෙලියුලර් වෙබ් බ්‍රවුසරයේ bankofamerica.com ඇතුළු කිරීම නිසා ඔබට අපගේ සෙලියුලර් අඩවියට ප්‍රවේශ වීමේ හැකියාව තවමත් තිබිය හැක.

ඔබගේ Vibrant ගිණුම භාවිතා කරමින්, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ආදිය වැනි විශාල කාසි වලට අමතරව ඕනෑම කෙනෙකුට cryptocurrency සඳහා මුදල් වියදම් කළ හැකිය. බර්ලිනයේ මූලස්ථානය පිහිටා ඇති බ්‍රිලියන්ට් ඇත්ත වශයෙන්ම ජර්මානු බැංකු කර්මාන්තයේ හොඳ අඩිතාලමක් දරයි. එය දිගු කිරීම සඳහා A ශ්‍රේණියේ අරමුදල් තුළ පුදුමාකාර යුරෝ මිලියන 15 ක් ආරක්ෂා කර ඇති අතර ඔබ උපාංග සංවර්ධනය කරනු ඇත, මුල් ඉඟි උත්සාහ කරන්නේ ඔබේ සමාගම නිසැකවම ජර්මනියේ විරුද්ධවාදී බැංකු සමාගමක් බලයක් ලබා ගැනීමට පටන් ගනී. පසුම්බිය අතර මුදල් ආනයනය කර ඔබ ඔබේ ප්‍රධාන ගිණුම භාවිතා කරන ආකාරයටම ඒවා භාවිතා කරන්න.

Nomaden Berlin බර්ලිනයට යාමට යමෙකුට උපකාර කිරීම සඳහා නැවත ස්ථානගත කිරීමේ උපදෙස් සහ ඉඟි නිර්මාණය කරයි. ඉලක්කය වන්නේ නිෂ්පාදන සඳහා ආධුනිකයන් සැපයීම වන අතර, ඔබ ජර්මානු නිලධරය කාර්යක්ෂමව සැරිසැරීමට කුඩා ප්‍රමාණයකින් පමණක් සහ ඔබට ගැටළු ඇති විය හැකි ආකාරය පිළිබඳ අදහස් සොයා ගනු ඇත. ඔබ මහල් නිවාසයක්, වීසා බලපත්‍රයක්, රැකියා, චෙක්පත් ගිණුමක් හෝ රක්ෂණ ගාස්තු කැමති වුවත්, බර්ලිනයට මාරු වන සෑම කෙනෙකුටම පැහැදිලි, ප්‍රවේශ විය හැකි, නිරවද්‍ය උපදෙස් ලබා දීම අපගේ අරමුණයි. මෙම මුදල් ආපසු ගෙවීමේ වැඩසටහන අසීමිත නොවන අතර, ඔබට ඔබේ Stunning Standard ගිණුමට €20 දින 30ක් තරම් මුදලක් ලබා ගත හැකි අතර Vibrant Perfect ගිණුමෙන් දින € එකසිය 30ක් ලබා ගත හැක.

බැඳුම්කරවල ආයෝජනය අවදානම් ගැන සැලකිලිමත් වන අතර, ඔබ සුරැකුම්පත් මිලදී ගැනීමෙන් පසු පාඩු ලැබීමේ හැකියාව නිරන්තරයෙන් පවතී. ඇදහිල්ල සහ විශ්වාසනීය ලක්ෂණ සපයනු ලබන්නේ ඇමරිකාවෙන් පිටතට ණය දෙන්නා වන එන්.ඒ.ඔබට බැංකු, පීපල් එෆ්ඩීඅයිසී සම්බන්ධ කළ හැකි අතර ඔබට යූඑස්ඒ බිස්නස් වෙතින් බැංකුවෙන් පිටත සම්පූර්ණයෙන්ම අනුබද්ධිත ආයතන හිමිවේ. වැඩසටහන්, ගාස්තු, නියමයන් සහ කොන්දේසි අනතුරු ඇඟවීමකින් තොරව වෙනස්කම් වලට අනුකම්පා කරයි. වෙනත් නව බැංකු ගණනාවක මෙන්ම, Vivid හි මුල්ම නොමිලේ බැංකුකරණය වෙනත් විවිධ විකුණුම්කරුවන්ගේ පද්ධතිවල ඉහළින්ම සාදා ඇත – තත්වය තුළ, ඔබේ ප්‍රජාවේ විශාල සිරවී සිටින අරමුදල් පුද්ගලයින් කිහිප දෙනෙකුගෙන් කෙනෙකු වන Solarisbank.

අපගේම කළු-කොස් විකල්පවලට බහු-තට්ටුව, තනි තට්ටුව වැනි විවිධ ප්‍රභේද ඇත, ඔබට එකිනෙකට ඩිජිටල් සඳහා විකල්ප ඇති සහ ඔබට තත්‍ය කාලීන ක්‍රීඩා කළ හැකි 21 භාෂාව කළ හැකිය. ඔබගේ ජංගම උපාංගය මත පදනම්ව, ඔබට සුදුසු මුදල් පසුම්බිය තුළ අතේ ගෙන යා හැකි, ටැබ්ලට් ස්මාර්ට් ඔරලෝසුව ලියාපදිංචි කළ හැකි අතර ඔබට බැංකු ණය මාර්ගෝපදේශයෙන් ණයට ගැනීම ඇතුළු වී ඉක්මන්, ආරක්ෂිත හෝ සමහර විට යෙදුම තුළ ඇණවුම් කළ හැකිය. ඔබට නැවුම් සෙලියුලර් මෘදුකාංගය බාගැනීමට හැකි වන පරිදි සුදුසු මෘදුකාංග සාප්පු කොක්කය මත ක්ලික් කරන්න. Brilliant යනු වෙළඳපල සඳහා වඩාත්ම ප්‍රගතිශීලී බැංකු විකල්පයන්ගෙන් එකකි. මෙය ඔබේ ගුප්ත ව්‍යවහාර මුදල් ගෝලයට ව්‍යාපාරයේ පෙර පිවිසුම් මාර්ගයෙන් පසුව නිදසුන් වේ.

VIVI දේශීය කැසිනෝ මූලස්ථානයේදී, පුද්ගලික පාරිභෝගික තොරතුරු ආරක්ෂා කිරීම වැදගත් වේ. අපි සුවපහසුව කෙරෙහි අවධානය යොමු කිරීමට අමතරව, අපගේ සහභාගිවන්නන් තුළ ඔබට ඉටු විය හැකි අතර, උසස් තත්ත්වයේ සේවාවන් ප්‍රශංසා කිරීමට අඛණ්ඩව කරදර වන අතර ඔබට අපගේම දඩයම්කරුවන්ට ලබා ගත හැකි නවතම හැකියාවන් පුළුල් කළ හැකිය. ඔබගේ බැංකු ගිණුම සහ ඔබ කරන මිලදී ගැනීම් සැබවින්ම ආරක්ෂිත මට්ටම් වලින් ආරක්ෂා කර ඇත.

ViViPay අත්බෑගයට සමාන මෘදුකාංග

VIVI හි, ඔබට සතියකට දින හතක් බුලට්-ද-ක්ලොක් තාක්‍ෂණ සහාය කණ්ඩායමක් අපේක්ෂා කළ හැකිය, පුද්ගලයින්ගේ ලකුණු කඩිනමින් ප්‍රතිකාර කිරීමට උත්සාහ කිරීම සහතික කරයි. ප්‍රජාවේ ප්‍රමුඛතම වෙබ් පාදක කැසිනෝ අතර අපගේ චරිතය ප්‍රවේශමෙන් පරීක්ෂා කරන ලද ගැටළු මගින් සහය වන අතර, ඉන්දියාව තුළ සිටින පුද්ගලයින් සඳහා අපව ඉහළ විකල්පයක් බවට පත් කරයි. ඔන්ලයින් සේවා සමඟින් ඔබේ සාමාජිකත්වය සහ ඔබේ සුවපහසුව කළමනාකරණය කරන්න. ඔබගේ පරිගණකයෙන් හෝ ජංගම උපාංගයෙන් සියයට 100ක් නොමිලේ, ආරක්ෂිත සහ ආරක්ෂිත සාමාජිකත්වය පැය විසි හතරකට වරක් 24 වතාවක් අගය කරන්න. ඔබගේ ජංගම කාරණය සැපයීමෙන් ඔබ විශිෂ්ට පෙළක් සඳහා කැමැත්ත පළ කරයි. ඔබ වෙබ් අඩවියෙන් ඉවත් වීමට පෙර, යෙදුම් ගබඩාවේ එහිම රහස්‍යතා ක්‍රම විශේෂාංග ඉගෙන ගැනීමට අපට අවශ්‍ය වන අතර ඔබට බොහෝ විට අපගේ ඒවාට වඩා වෙනස් වන නවාතැන් ප්‍රමාණයක් ලබා ගත හැකිය, එබැවින් ඔවුන්ගේ නීති සමාලෝචනය කිරීමට සතුටු වන්න.

මෙය ඔබට එක්සත් ජනපදය තුළ වියදම් කිරීමට විශ්මයජනක මෘදුකාංගය භාවිතා කිරීමට හැකි වන අතර ඔබට යුරෝපීය සංගමය විසින් ETF ප්‍රතිශත-සියයට 100ක් නොමිලයේ තබා ගත හැක. විසන්ධි කිරීම යනු දැනුම සම්බන්ධයෙන් පමණක් නොව, ඔබේ මුළු මූල්‍ය ජීවිතයම වඩාත් සාම්ප්‍රදායික ජාලයන් තුළ පිහිටා තිබේ නම්, අලුත්ම සේවාවන් වෙත කෙලින්ම සම්බන්ධ වන්නේ කෙසේද යන්න සම්බන්ධයෙන් වූ විටය. දිරිමත් කිරීමේ ආරක්ෂණ බැංකුව, අනුබද්ධ FDIC සමඟින් සපයනු ලබන මූල්‍ය ලක්ෂණ.

ජංගම බැංකු යෙදුමට බොහෝ දේ ඉටු කරන්න

එහි Vivid ඇත, ඔබට ඔබේම සාමාන්‍ය මාසික මුදල් සඳහා කුඩා ඍජු ආපසු ලැබෙනු ඇත. වඩා හොඳයි, මුදල් පසුම්බිය දක්වා පහසුවෙන් චලනය වන මුදල් ඕනෑම අවස්ථාවක, ඔබට ප්‍රතිස්ථාපන සීමාවන් නොමැතිව තත්‍ය කාලීන විනිමය අනුපාතයක් පිරිනමනු ලැබේ. විදේශගතව සිටින විට සහ වෙනත් මුදල් වර්ගයක් තුළ ගෙවන විට, මුදල් ක්ෂණිකව සුදුසු මුදල් සාක්කුවේ ලබා ගන්නා ලදී – සහ ලොව පුරා නිපදවන මුදල් හිමිකර ගැනීමට ඔබට කිසිදු වියදමක් සිදු නොවනු ඇත. ඔබ බොහෝ සංචාරය කරන සහ සමහර විට විදේශ විනිමය තුළ ගෙවීම් කළ හැකි පුද්ගලයෙකු වන විට මෙය අපූරු අංගයකි.පෙර ආරම්භයක් ලෙස, Stunning Money විශාල පැතිකඩක් තුළ දිස්වන අතර එය එදිනෙදා මූල්‍ය, ඉතුරුම් සහ ඔබට ආයෝජනය කළ හැකි මූලික සම්පූර්ණ සේවා සේවාවක් වීම දැක්මට අභියෝග කරයි.

N26 බලන්න, ඔබේ ප්‍රදේශයේ විස්මිත මුදලින් පිටත ක්‍රියාකාරීත්වයේ නව පිරිමි ළමයෙක් සිටී! 2019 ඇතුළත කේන්ද්‍රගතව, Vibrant Money යනු සීමිත ගාස්තු සහ ඔබට ආකර්ශනීය මුදල් ආපසු මිටියක් ලබා දීම සඳහා තරඟකාරී මෙවලමක් සෑදීමට උදවු කිරීම සඳහා මෑත කාලීන සහභාගිවන්නන්ගෙන් ඈත්ව ඔබේ වැඩ සඳහා නිෂ්පාදනය කිරීමට අන්තර්ජාල බැංකුවේ සියයට 100ක විශිෂ්ට එකක් වේ. වත්කම් €20,100000 තරම් ලන්දේසි වෙළෙන්දා බේරුම්කරණ සැලැස්ම තුළ සුරක්ෂිත වේ. ශාරීරික ණය ඔබේ කාඩ්පත් කාරණය, කල් ඉකුත්වන දිනය ඇතුළත් නොවන අතර ඔබ CVV සහ ඔබේ කාඩ්පත් තොරතුරු මෘදුකාංගය සම්බන්ධයෙන් ආරක්ෂිතව ගබඩා කර ඇත.

කාලය

නවතම Viva First Debit කාඩ්පත් Visa Usa වෙතින් බැහැර බලපත්‍රයක් අනුව Spur Security Lender විසින් පිරිනමනු ලබන අතර Visa Cards ඇත්ත වශයෙන්ම පිළිගත් සෑම තැනකම පාහේ අධ්‍යයනය කළ හැකිය. ඔබ අපේක්ෂා කරන හැකියාව මෙන්ම ඔබට ලැබිය යුතු පරිකල්පන හැකියාව ලබා දෙන තරමට පස සම්බන්ධයෙන් අපි ඉතා පුද්ගලීකරණය කළ සෙලියුලර් යෙදුම් අත්දැකීමක් නිර්මාණය කර ඇත්තෙමු. cuatro දක්වා නැවත පූරණය කිරීමේ ප්‍රතිශතයක්. 95 ක් අදාළ වේ. තැන්පතු සහ කාඩ්පත් සමතුලිතතා සීමාවන් අදාළ වේ. සක්‍රීය පුද්ගලීකරණය කළ කාඩ්පත අවශ්‍ය වේ. සාක්ෂි ඉදිරිපත් කිරීමේ සිට ඔබට බිල්පත් රැඳී සිටීමට සලස්වන්න.

ඔවුන් එය වඩාත් සැලසුම් කර ඇති මුදල් පරිපාලන ක්‍රියාකාරකම් සමඟින් වැඩි කරයි, එබැවින් එය ගොඩනඟා ඇත – එවැනි, පාරිභෝගිකයින් නිශ්චිත අරමුණක් සලකා “සාක්කු” 15 ක් පමණ මත ඔවුන්ගේ මුදල් ද කඩා දමයි. මුදල් පසුම්බිය සිට පහසුවෙන් – හෝ වෙනත් පුද්ගලීකරණ සේවා දක්වා ගමන් කරනු ඇත. බ්‍රිලියන්ට් අද ස්ථාන පහ තුළ ජවසම්පන්න උත්සාහ කරන්න – ජර්මනිය, ප්‍රංශය, ස්පාඤ්ඤයේ රට සහ ඔබට ඉතාලිය – තවද පැකේජය සෑම විටම මේ වසරේ තවත් හතරක් එකතු කිරීමට සහ අවසානයේ සෑම යුරෝපීය රටවල් හරහාම ලබා ගත හැකිය. 2023. නව අයිතම සම්බන්ධයෙන්, සංවිධානය රක්ෂණ නිෂ්පාදන අවසන් වීමේ මුල් අදියර තුළ සිටින අතර, එමේෂෙව් පැවසුවේ මෙම කන්නයේ පසුව බැංකුවෙන් මූලික ණය ගැනීම් එළිදක්වන බවයි (බ්‍රිලියන්ට් දැනටමත් වීසා ඩෙබිට් කාඩ්පත් ලබා දෙයි ඔබ පිටු). පාරිභෝගිකයින් පන්ලක්ෂයක්, ලක්ෂයක් සිටින බර්ලිනයේ අභියෝගාත්මක මූල්‍යයක් වන සිත් ඇදගන්නා මුදල් වර්ගය, ඔබට අනිවාර්යයෙන්ම “ඉතා යෙදුම” ගබඩා කිරීම වැලැක්වීමට මුල්‍යමය වටිනාකමක් ඇති අතර, පළමු පරීක්ෂා කිරීම සහ මුදල් කළමනාකරණ ලක්ෂණ, කොටස් ද අඩංගු වන අතර ඔබට cryptocurrency ආයෝජනය කළ හැකිය. මෙම සමාගම් නිසා අප වෙනුවෙන් පිරිනමනු ලබන වෙළඳ දැන්වීම්වල සංකේතනය නොකළ පුද්ගලික තොරතුරු නොමැති නිසා අපි අපගේ සියලුම වෙළඳ දැන්වීම් සපයන සමාගම් වෙතින් පුද්ගලික දත්ත වෙත ප්‍රවේශය අඩු කරමු.

සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ තනි පුද්ගල ගාස්තු ™ ඩෙබිට් කාඩ්පතක් සමඟින් නොමිලේ ගිණුමක් සොයා ගන්න සහ එය මින්පෙර සොරකම් කර නැති වුවහොත් එය ක්‍රියා විරහිත කිරීමට යෙදුම තුළ ඇති හැකියාව සොයා ගන්න. පසුම්බිය අතර මුදල් ආයාත කරන්නඔබ ඔබේ මූලික සාමාජිකත්වය භාවිත කරන බැවින්                                                                     . ඔවුන්ගේ විශ්මයජනක ගිණුම, කාඩ්පත්, Apple Pay වෙතින් සෘජුවම දීමනා මිලදී ගන්නහෝ Google Shell out. නවතම VIVI සේවා පරිසරය ඔබට විවෘතව සිටීමට සහ ඔබට කීර්තිමත් සැපයුම්කරුවෙකු වීමට උපකාර කිරීම සඳහා පක්ෂපාතී ප්‍රතිලාභවල කුඩා කණ්ඩායමක් විසින් කාර්ය මණ්ඩලය විසින් සපයනු ලැබේ. අපගේ සියලුම කැසිනෝ ක්‍රීඩකයින්ට මම ඉතා වටිනා ස්ථානයක් තබමි, සරලව නිල වරායන් භාවිතා කිරීම සහතික කිරීම සහ ඔබට සබැඳි ක්‍රීඩාව කළ හැකිය.

වෙළඳ දැන්වීම් විකල්ප ගැන තව දැන ගැනීමට හෝ අඩු ආශ්‍රිත තෙවන පාර්ශ්ව අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවි සමඟ නාභිගත-ආරම්භක දැන්වීම් වලින් ඉවත් වීමට පවා, නවතම DAA මත හෝ Circle Ads Initiative’s Opt-Out Tool ස්තරය හරහා ධාවනය වන YourAdChoices ස්ථරය වෙත පිවිසෙන්න. ඔබට විශ්ලේෂණය සඳහා වැඩි සම්පත් පුද්ගලික වෙබ් අඩවි පරීක්ෂා කළ හැකි අතර ඔබට රහස්‍යතා ක්‍රම සහ විකල්ප විකල්ප තෝරා ගත හැකිය. ඔබට කුතුහලය දනවන සහ ප්‍රයෝජනවත් විය හැකි නිෂ්පාදන සහ සේවා පිළිබඳ තොරතුරු පිරිනැමීමට අපි උත්සාහ කරමු. සබඳතා පදනම් කරගත් වෙළඳ දැන්වීම් සහ මාර්ගගත හැසිරීම් වෙළඳ දැන්වීම් අපට මෙය කිරීමට ඉඩ සලසයි. නමුත් ඔබ එවැනි ආරක්ෂක විශේෂාංග ඔබේ මුදල් සුරක්ෂිතව තබා ගැනීමට විශිෂ්ට නම්, ඔබේ දුෂ්කර දීමනා ආරක්ෂිතව උත්සාහ කරන බවට ඔබ සහතික විය යුතුය. නැවුම් ජර්මානු තැන්පතු කරන්න නිශ්චිත පද්ධතියක් (€ එකසිය,000ක් තරම්) මඟින් ආරක්ෂා කළ හැකි සම්පූර්ණයෙන්ම පාලනය වන යුරෝපීය බැංකුවක ඔබේ මුදල් තබා ගැනීමට Brilliant සහතික කරයි.

නිසැකවම අපගේ සියලු තේරීම් වලින් එකක්, නැවුම් VIVI තව් වඩාත් ප්‍රසිද්ධ ක්‍රීඩා විසඳුම ලෙස කැපී පෙනේ. එවැනි වරායන් බොහෝ පෙනුම සහ තේමාවන් අන්තර්ගත කර ඇති අතර, ජයග්‍රාහී සංයෝජන සඳහා කදිම වරප්‍රසාද ලබා දෙයි. 2021 ඇතුළත, VIVI හි අධිකාරී වෙබ් අඩවිය අන්තර්ජාල කැසිනෝ ගෝලයේ තවත් කාලයක් ස්ථාපිත කරමින් මංගල දර්ශනය විය.

අපගේම අනුග්‍රාහක මූල්‍ය ස්පර් ඩිෆෙන්ස් වෙත ස්තුති වන්නට FDIC මගින් ඔබේ මුදල් ෆෙඩරල් රක්ෂණය කරනු ඇත. ඔබගේ මුල්‍ය සියල්ල තැන්පතු වලට € සියයක්, ලක්ෂයක් දක්වා ඉහළට ආරක්ෂිතයිවිසින් German Put සහතික සැලැස්ම. ඔබගේ මුදල් ජර්මානු තැන්පතු සහතික පද්ධතිය (DGS) තුළ € සියයක්, ලක්ෂයක් දක්වා ඉහළට ආරක්ෂිතයි. කඩදාසි රහිතව වේඩ් කරන්න සහ අන්තර්ජාලය භාවිතා කරන විට ඔබට තවමත් දර්ශනය වනු ඇත, සුරකින්න සහ ඔබට ඔබේ ප්‍රකාශ මුද්‍රණය කළ හැකිය.

ප්‍රකාශය බැලීමට සූදානම් බව ඔබට දැනුම් දීමට අපි ඔබට විද්‍යුත් තැපෑලක් ලබා දෙන්නෙමු. තවද තැපැල් මාර්ගයෙන් හැඳුනුම්පත් සොරකම් කිරීමෙන් අනතුරු අවම කර ගැනීමට ශුන්‍ය වාර්තාවක් ඇත. බැලූ බැල්මට, මෙහි විචිත්‍රවත් සාමාජිකත්වයක් විවෘත කළ යුතුද යන්න සම්බන්ධයෙන් කිසිදු අවාසියක් නොමැති බව පෙනේ. සොලාරිස් SEහොඳ සම්පුර්ණයෙන් පාලනය වන Eu ණය දෙන්නෙකු ලියාපදිංචි වී ඇති අතර ඔබට පරීක්ෂා කළ හැකෆෙඩරල් ආර්ථික අධීක්ෂණ අධිකාරිය (BaFin) විසින්.